21 i 22 stycznia to dni, kiedy swoje święto mają wszystkie Babcie i Dziadkowie. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Babinie każdego roku pamiętają o tych wyjątkowych dniach, dlatego dzisiaj gościliśmy w naszej szkole dostojnych gości: Kochane Babcie i Wspaniałych Dziadków, którzy jak co roku licznie przybyli, by wspólnie ze swoimi wnukami świętować ten dzień. Podczas spotkania dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III składając życzenia, śpiewając i tańcząc wyrażały miłość, szacunek oraz przywiązanie do swoich dziadków. Występy dzieci były zachwycające, o czym świadczyły uśmiechy i gromkie brawa. Pod koniec uroczystości Pani dyrektor Anna Mysiej złożyła gościom życzenia, a dzieci wręczyły im własnoręcznie wykonane upominki.

Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych uczniów.

Bardzo dziękujemy Babciom i Dziadkom za to, że sprawili nam radość, odwiedzając naszą szkołę.

dzbd1  dzbd2  dzbd4 dzbd3 
 dzbd6  dzbd7 dzbd8  dzbd9