14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, upamiętniający powstanie Komisji Edukacji Narodowej (14 października 1773r.) Z tej okazji uczniowie naszej szkoły, pod okiem p. Hanny Zioło i p. Joanny Pustelny przygotowali okolicznościowe przedstawienie. W uroczystości, która odbyła się 13 października, uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Babinie, dzieci wraz z opiekunem z Klubu Rodzica i Dziecka, przedstawiciele lokalnych władz: Pan Ireneusz Łucka – burmistrz miasta i gminy Bełżyce oraz Pan Grzegorz Kamiński – przewodniczący Rady Miejskiej w Bełżycach oraz prezes Stowarzyszenia Razem dla Bełżyc oraz Pani Małgorzata Zaborska – przewodnicząca Rady Rodziców. Program artystyczny przedstawili uczniowie klasy II, III, IV, V oraz VIII. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Anna Musiej, która w trakcie swojego wystąpienia podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za ich pracę i zaangażowanie. Pan Burmistrz Ireneusz Łucka złożył na ręce Pani Dyrektor życzenia dla wszystkich pracowników szkoły.
Wszystkim pracownikom Szkoły Podstawowej w Babinie jeszcze raz życzymy zdrowia, satysfakcji z pracy, pogody ducha i uśmiechu każdego dnia.

1dn 4dn 5dn
7dn 8dn 9dn