Z okazji Dnia Dziecka mieliśmy całe mnóstwo atrakcji. Jedną z nich była II edycja konkursu Mam Talent. Swoje wyjątkowe talenty zaprezentowało nam 17 uczniów. Wszystkie wystąpienia wzbudziły ogromny zachwyt. Uczniowie pochwalili się piękną grą na pianinie, śpiewem, tańcem, pięknym czytaniem, recytowaniem, fotografowaniem oraz układaniem kostki Rubika. Jury, w którym zasiadali: Pani Dyrektor Anna Musiej, Pani Iwona Kuś-Jankowska oraz członek Samorządu Uczniowskiego - Adam Szuster, zgodnie uznało, że wszyscy uczestnicy są wybitnie utalentowani i zasłużyli na 1 miejsce ex aequo.

Podczas obchodów Dnia Dziecka gościliśmy niezawodnych, dzielnych strażaków z OSP KSRG Babin. Nasi wspaniali strażacy zapewnili nam mnóstwo radosnej zabawy.

Dzień Dziecka świętowaliśmy również na sportowo. Uczniowie brali udział w różnych konkurencjach sportowych z elementami piłki nożnej, koszykówki i lekkoatletyki. Na zakończenie odbył się mecz siatkówki balonowej, który sprawił uczniom wiele uśmiechu i ochłody.

mam tal1  mam tal2  mam tal3
 mam tal4  dz dz1  dz dz2