Jak co roku w naszej szkole odbył się Bal charytatywny, na który biletem wstępu w tym roku były artykuły szkolne i papiernicze. Zebrane przybory zawieźliśmy do Domu Pomocy Społecznej w Matczynie, gdzie następnie trafiły do Dziennego Centrum Aktywizacji z przeznaczeniem do terapii zajęciowej. W trakcie wizyty spotkaliśmy się z Mieszkańcami oraz Dyrektorem DPS Panem Sławomirem Piotrowskim, który opowiedział nam o Domu Pomocy Społecznej. Następnie Pani Marta Jarzyna-Walczak Zastępca Dyrektora DPS pokazała nam kaplicę oraz sale, z których na co dzień korzystają Mieszkańcy. Dzięki temu spotkaniu mogliśmy bliżej poznać z jakimi barierami każdego dnia muszą mierzyć się osoby niepełnosprawne. Była to dla nas bardzo wartościowa lekcja.

m1  m2  m3  m4
 m6  m7  m8  m9