Już tylko kilka dni dzieli nas od Wielkanocy. Na pięknie zastawionym stole gościć będą świąteczne potrawy oraz urocze ozdoby symbolizujące odradzające się życie. W Szkole Podstawowej w Babinie, jak co roku, zorganizowany został rodzinny konkurs na najpiękniejszą świąteczną ozdobę wielkanocną. Efekty pracy naszych uczniów po raz kolejny przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Stroiki zaskakują pięknem, precyzją wykonania oraz pomysłowością. Jury stanęło przed ogromnie trudnym zadaniem ocenienia prac i przyznania nagród w konkursie.

Wyniki poznamy w najbliższą środę podczas uroczystego Misterium wielkanocnego przygotowanego przez naszych uczniów, ale już dzisiaj serdecznie gratulujemy wszystkim rodzinom, które wzięły udział w konkursie.

str1 str2 str3