Samorząd Uczniowski 2018/2019

Pamiętajmy, że Samorząd Uczniowski to wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Zachęcamy:

- do czynnego udziału we wszystkich akcjach i działaniach podejmowanych przez Samorząd Uczniowski

- do zgłaszania swoich pomysłów.

Funkcję Opiekuna Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym pełni p. Agata Ruszniak.

Konkurs biżuteria drobna w kolorach narodowych

Samorząd Uczniowski organizuje konkurs na biżuterię drobną w kolorach narodowych. Szczegóły poniżej:

Ogłoszenie o konkursie

Akcja Góra Grosza

W listopadzie rozpoczynamy akcję Góra Grosza, ktorej celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Zbieramy oczywiście monety o nominale 1 grosz.

Prezent bez pudełka

Dziękuję wszystkim, którzy wykonali przepiękną biżuterię na konkurs i jednocześnie wszystkim tym, którzy zechcieli ją kupić. Za zebrane pieniądze kupiliśmy 5000 tabletek uzdatniających wodę i otrzymaliśmy certyfikat od fundacji UNICEF.

Akcja "Grosz do grosza"

Przez cały miesiąc marzec trwa zbiórka pieniężna w ramach akcji "Grosz do grosza", z której pieniądze zostaną przekazane na sfinansowanie obiadów dla dzieci pochodzących z ubogich rodzin. Poniżej kilka faktów o problemie ubóstwa w Polsce:

Zbiórka baterii

Zachęcamy do włączenia się w akcję. Zebrane baterie przynieście do szkoły 21 marca 2019 r., w tym dniu odbędzie się pierwsze ważenie. Drugi raz będziemy ważyć baterie na początku maja. Więcej informacji znajdziecie na gazetce ściennej samorządu.