wiosna21 marca zawitała do nas Pani Wiosna, która podzieliła się ze wszystkimi swoją pozytywną energią. Razem ze swoim pomocnikiem "Kwiatkiem" odwiedziła wszystkie klasy, rozdając uczniom pyszne słodkości i pozytywne cytaty na "lepszy dzień".

Tak powitana wiosna na pewno będzie ciepła, kolorowa i pachnąca kwiatami.