W piątek 26 kwietnia nasze uczennice ze wzięły udział w powiatowym przeglądzie piosenki, organizowanym przez Centrum Kultury Gminy Jabłonna. Były to eliminacje do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik". Celem konkursu były m.in. promocja polskiej piosenki oraz rozwijanie dziecięcej i młodzieżowej twórczości artystycznej.
W eliminacjach powiatowych wzięły udział:
Wiktoria Cichoń z klasy 1 oraz Emilia Sieńko z klasy 6.
Dziewczęta zaprezentowały piosenkę "Supermoce" z repertuaru ZoZi oraz utwór "Dziś późno pójdę spać" grupy Kwiat Jabłoni.
Konkurencja była duża i wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom umiejętności wokalnych. Tym bardziej miło nam poinformować, że uczennica klasy 1 Wiktoria Cichoń zajęła II miejsce w kategorii wiekowej 6-8 lat.
Uczestniczkom gratulujemy wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów artystycznych. Gratulujemy również Rodzicom, którym dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie swoich pociech.
 1  2 3