Dzień Chłopaka w klasie VII

Korzystając z uroków pięknej i wyjątkowo ciepłej w tym roku jesieni, dziewczęta z klasy VII postanowiły przygotować swoim kolegom z klasy niespodziankę z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka. W tym roku uczennice były zgodne – jednogłośnie zadecydowały, że najlepszym prezentem będzie wspólne ognisko. Pomysł okazał się strzałem w 10!
            W przygotowania do wspólnego świętowania zaangażowali się również rodzice, którzy przygotowali miejsce naszego spotkania – malowniczo położoną łąkę z przepływającą nieopodal rzeczką skrytą pod cieniem wysokich drzew. Ponadto zadbali o to, by nikomu niczego nie zabrakło i tego dnia niecierpliwie czekali na miejscu na nasze przybycie.

Na to spotkanie każdy z nas zabrał ze sobą uśmiech i dobry humor. W końcu to pierwsze spotkanie klasowe poza szkołą i po długim okresie zdalnego nauczania. Dziewczęta na tę okazję przygotowały różne zabawy i konkurencje sportowe, które okazały się również świetną zabawą i wspaniałą okazją do sprawdzenia swoich sił oraz możliwości. Nie dało się ukryć, że sukcesy odnosili głównie chłopcy, niemal w każdej dziedzinie. Czasami tylko musieli dołożyć większych starań i wysiłku, by otrzymać tytuł zwycięzcy. A przeciąganie liny okazało się tylko pretekstem do pokazania, że chłopcy z klasy VII to tak naprawdę już silni i duzi mężczyźni...

Spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze. Wszyscy wrócili do szkoły zmęczeni, ale uśmiechnięci i zadowoleni.

Karolina Obel