Nasze wspomnienia ze spotkań z Ojcem Świętym Janem Pawłem II

wspomnieniaObecna sytuacja zmusiła nas do zmiany formy naszych działań, my jednak cały czas pamiętamy o Papieżu Janie Pawle II. Rodzice uczniów klasy V wraz z wychowawcą przygotowali swoje wspomnienia zapisane na kartkach oraz zdjęcia i pamiątki ze spotkań z Ojcem Świętym. Dołączyliśmy również do projektu „Dar na Stulecie”, którego celem jest stworzenie pomnika z serc i umysłów Polaków zbudowanego z inicjatyw modlitewnych i charytatywnych, naukowych i artystycznych, edukacyjnych i wychowawczych. Organizatorzy spiszą je w księdze, którą złożą – jako wotum – w sanktuarium św. Jana Pawła II w dniu jego setnych urodzin. Zachęcamy wszystkich, aby włączyć się w naszą inicjatywę i w komentarzach na Facebooku szkolnym dodać swoje wspomnienia, zdjęcia czy pamiątki.