Dziel się Uśmiechem

Program „Dziel się Uśmiechem” realizowany jest już po raz szósty od 2013 r. W tym roku, z inicjatywy Pani dyrektor, przystąpili do niego również uczniowie Szkoły Podstawowej w Babinie. Wolontariusze PCK poprowadzili zajęcia, na których dzieci dowiedziały się, jak prawidłowo dbać o swoje zęby. Każdy uczeń uczestniczący w spotkaniu otrzymał zestaw niezbędny do prawidłowej higieny jamy ustnej oraz książeczkę wspomagającą kształtowanie prawidłowych nawyków. Budowanie postaw i zmiana zachowań są bardzo trudne, jednak efekty, jakie możemy osiągnąć są nie do przecenienia. Piękny, zdrowy uśmiech jest wspaniałą ozdobą każdej twarzy, dlatego o zęby należy dbać już od najmłodszych lat. Dzięki codziennej, właściwej higienie jamy ustnej będziemy mogli dzielić się śnieżnobiałym uśmiechem z innymi przez długie lata!