Dzień Pluszowego Misia

26 listopada w naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko w tym dniu przyniosło swojego ulubionego pluszowego przyjaciela. Misie były różne: małe, duże, białe, brązowe - każdy był piękny i wyjątkowy. Zabawy zaczęły się od prezentacji swoich misiów przez uczniów i poznania historii święta. Następnie dzieci nauczyły się wierszyka o misiu, odgadywały zagadki o znanych misiach, rozmawiały na temat szanowania zabawek, przypomniały sobie ulubionych bohaterów literackich takich jak Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Miś Paddington, Coralgol. Później przyszedł czas na wesołe zabawy ze swoimi misiami przy misiowych piosenkach i wykonywanie portretu swojego ulubionego pluszaka. Na koniec wszyscy z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli bajkę o przygodach małych misiów podczas pobytu u babci i dziadka. Dzień Pluszowego Misia dostarczył naszym milusińskim mnóstwo radości.