Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2018

Wzorem lat ubiegłych nasza szkoła wzięła udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Jest to akcja edukacyjna, która ma zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie zasad tabliczki mnożenia. Na początku tygodnia każdy miał okazję uczestniczyć w zabawie „Hasło dnia”, w której hasłami były oczywiście najtrudniejsze przykłady z tabliczki mnożenia. W dniu 28.09.2018 r. każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności, musiał tylko wykonać wylosowane na karteczkach przykłady, a rozwiązania przedstawić egzaminatorom. W roli organizatorów całej akcji doskonale sprawdzili się uczniowie klasy IV i V, którzy odpytywali koleżanki i kolegów, a w nagrodę za poprawne odpowiedzi wręczali certyfikat eksperta tabliczki mnożenia i cukierka.
Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji DZIĘKUJEMY

Agata Ruszniak i Justyna Jusyn