Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W poniedziałek 4 września 2017 roku uczniowie wszystkich szkół podstawowych pożegnali wakacje… Czas beztroskiej zabawy usunął się w cień, by ustąpić miejsca nowym wyzwaniom, obowiązkom, nauce.

W Szkole Podstawowej w Babinie inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018 odbyła się
o godzinie 9.00. Uroczystości poprzedziła Msza św. w miejscowym kościele parafialnym.

Tego dnia zarówno uczniom, jak i nauczycielom towarzyszyły emocje wywołane powrotem do szkoły. Była radośćpowodowana ponownym spotkaniem z przyjaciółmi oraz żal za kończącym się latem pełnym słonecznych, ciepłych dni.

W tym wyjątkowym dniu swoją obecnością zaszczycili nas szanowni goście Ksiądz Ryszard Wasilak oraz zastępca Burmistrza Bełżyc Pan Marcin Olszak, którzy życzyli naszym uczniom i nauczycielom wielu sukcesów i powodów do radości w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Zebrani wysłuchali również przemówienia Pani Dyrektor Anny Musiej oraz obejrzeli część artystyczną nawiązującą do rocznicy wybuchu II wojny światowej.